Axess Mobil For PC Windows, Mac -How To Free Download

[kkstarratings]

Get Axess Mobil For PC, it is fully free to download and install on every Computer OS like Windows (exe) and Mac (dmg). The latest and updated version of Axess Mobil app is now suitable for 32bit and 64bit Computer.

Download & ScreenShots:

How To Download Axess Mobil App for PC To Install on Windows, Mac

The Axess Mobil software may be useful for you. So we shared the pro level method for PC user. A lot of Android Apps have EXE or DMG edition. But some app is not available on the field of computer OS. With an App player (emulating engine), you can run of Axess Mobil APK on Windows 10 and Mac.

  1. Take the decision to which emulator you should prefer from below.
  2. Popular emulators available there: BlueStacks.com, BigNox.com etc
  3. Simply download and install emulator and Login on Google Play Services.
  4. Play Store will offer you to directly install Axess Mobil app on Computer via emulator

Which Are The Main Features Of Axess Mobil Software

Türkiye’nin modunuza göre kampanya sunan uygulaması Axess Mobil’le hem modunuza göre takılın hem Akbank kartlarınızla ilgili her şeyi kolayca takip edin.

MODUNU SEÇ
“Bugün alışveriş modundayım.” “Akşama derbi var kimse benden bir şey istemesin, modundayım.” “Hiç evden çıkasım yok, ayaklarımı uzatıp evde takılma modundayım.”Hepimiz her gün birçok farklı moda giriyoruz. Hatta aynı gün içinde moddan moda geçiyoruz. İşte tam bu noktada Axess Mobil sizinle aynı moda giriyor ve teklifleri ile modunuzu keyifle yaşamanıza yardımcı oluyor. Yapmanız gereken tek şey modunuzu seçmek ve sonrasını Axess Mobil’e bırakmak.
 
SİZE ÖZEL ÖNYÜZ
“Pazar günü kahvaltıdan sonra ailemi alır alışveriş merkezine giderim.” “Cuma akşamları eşimle güzel bir restorana gidip haftanın yorgunluğunu atmak olmazsa olmazım.” “Hafta içi her sabah önce kahvemi alır öyle işe başlarım.” Gündelik hayatta artık rutinimiz olmuş bir çok alışkanlığımız var. Axess Mobil, bu rutinleri tanıyarak Axess, Wings ve Neo’nun fırsatlar dünyası içerisinde o anda ilginizi en çok çekecek olan kampanyaları tahmin ediyor ve bu fırsatlardan öncelikli olarak haberdar olmanızı sağlıyor. Üstelik bu teklifleri sizin harcama alışkanlıklarınıza göre sabah, öğlen ve akşam saatlerinde güncelleyerek size 7 gün 24 saat yaşayan bir uygulama olarak hizmet veriyor.
 
KAMPANYA YÖNETİMİ
“Akaryakıt kampanyasına katılmış mıydım?” “100 TL chip-para kazanmak için kaç işlem yapmam gerekiyordu.” “En çok sevdiğim markanın şu an bir kampanyası var mı?” “Uygun kampanyayı yakaladığım an tatil biletimi alacağım.” Sevdiğiniz markaların kampanyalarını takip etmek, fırsatlardan yararlanmaya çalışmak hep zaman alıcı olmuştur. Axess Mobil bu konuda da en büyük yardımcınız olacak. Axess Mobil’in “Favori Markalarım” özelliği ile sevdiğiniz markaların kampanyalarını takip edebilir, tercih ettiğiniz sektörlerdeki kampanyalardan öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz. Ayrıca, “Kampanya Sayacı” özelliği sayesinde katıldığınız kampanyalardan ne zaman ve ne kadar ödül kazanacağınızı takip edebilirsiniz.
 
KART YÖNETİMİ
“Ben en çok hangi sektörde harcama yapıyorum?” “Bugün son gün, kredi kartı ekstremi hemen ödemeliyim.” “Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni ödemem gerekiyor ama hiç vaktim yok.” Kartların yönetimi, ödemeler, ekstre ve harcamaların takibi Axess Mobil ile artık çok kolay. Tek bir tıkla kredi kartı ekstrenizi ödeyebilir, kartlarınızla hangi sektörlerden daha çok alışveriş yaptığınızı takip edebilir, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizi bile yapabilirsiniz.
 
MOBİL ÖDEME
“Alışveriş için kartıma ihtiyacım yok telefonum bana yeter.” “Şifre girmekle uğraşmadan ödeme yapmayı çok seviyorum.” Axess Mobil, müşterilerine hızlı ve güvenli mobil ödeme deneyimini sunuyor. Markete gittiğinizde ya da kahvenizi alırken temassız POS cihazı olan tüm iş yerlerinde cep telefonunuz ile mobil ödeme yapabilir, hızlı ve güvenli ödeme kolaylığını yaşayabilirsiniz. Tabii hatırlatmakta fayda var, mobil ödeme teknolojisi şu an yalnızca Android işletim sistemine sahip cihazlarda geçerli.

What’s New Found On Newly Released version Of Axess Mobil Software

Axess ve Wings’ten yepyeni bir dijital deneyim!

Artık başvurun onaylandığı anda kurye beklemene gerek yok, kartın hazır!
Axess Mobil’den kart bilgilerini ve kazançlı teklifleri görebilir, mobil ödemeye veya internet alışverişlerine anında başlayabilirsin!

Yorumlarını dikkate alarak deneyim ve performans iyileştirmeleri yaptık.

Görüşlerin bizi için değerli; facebook.com/Akbank, twitter.com/AkbankDestek ve Play Store üzerinden geri bildirimlerini bize iletebilirsin.

Disclaimer for Axess Mobil App

surefiresoftware.com is not claiming the ownership of Axess Mobil software. We are not the affiliated partner even! Every element of this app like images, ss, and logos are the property of its developer.

We do not share the Axess Mobil EXE/DMG/APK directly on our server. On every guide, we have recommended the official app store of the Axess Mobil app.

Related Apps

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

PlayStorehttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.akbank.android.apps.axessUrl